• ##1slidealt##
  • ##2slidealt##
  • ##3slidealt##

Urządzając kuchnię w swoim mieszkaniu lub domu, trzeba szczególną uwagę zwrócić na to żeby meble do kuchni i sprzęty agd były wydajne i wygodne. Wszystko jest istotne, całkowita kolorystyka ścian, posadzek i mebli kuchennych, materiały jakie wykorzystamy do wykończenia kuchni i dodatki nadające jej temperament, ale ergonomia to podstawa. Funkcjonalność mebli kuchennych polega na ich prawidłowym zagospodarowaniu. Każdy z nich ma swoje rzeczowe funkcje i zastosowanie. Stół z krzesłami ma służyć do spędzania wspólnego czasu przy jedzeniu posiłków, blaty do tworzenia wszystkich potraw, szafki do przechowywania rzeczy i towarów kuchennych. Całość powinno ze sobą odpowiednio współgrać.

Przykładowe meble do funkcjonalnej kuchniW kuchniach nowoczesnych możemy spotkać tzw. wyspy, które zamieniają tradycyjne blaty kuchenne a mają te same przeznaczenie. Taka wyspa może też zastąpić tradycyjny stół kuchenny, wystarczy dostawić do niej wysokie krzesła lub taborety. Także modna w ostatnich czasach zabudowa z mebli kuchennych jest bardzo funkcjonalna, bo wszystkie sprzęty AGD są w ten sposób stosownie dostosowane do mebli i wspólnie tworzą zwartą całość. Meble kuchenne powinny być dbale sporządzone, by mogły być funkcjonalne na długi czas.

Kuchnie nowoczesne
Specjalnością naszych architektów w tym wypadku jest prostota. Stylistyka oparta jest na nowoczesnych, lecz nie standardowych rozwiązaniach. Bez zbytecznych dodatków, lecz z silnymi akcentami barw.
Kuchnie klasyczne
Nasi kreślarze porwą Ciebie w emocjonalną podróż do kuchni, jaką możesz wspominać z dzieciństwa. Osobliwie stylizowane meble i detale pozwolą odtworzyć nastrój swojskiej, jednak wytwornej kuchni.
Kuchnie funkcjonalne
Wielofunkcyjna kuchnia zdoła pełnić zadania jadalni, w jakiej będzie gromadzić się cała rodzina podczas wszelkich posiłków, lecz dodatkowo pomieszczenia w którym niekiedy podejmujemy gości. Nasze rozwiązania zapewnią wygodę w korzystaniu, zarazem zachowując klasę.