• ##1slidealt##
  • ##2slidealt##
  • ##3slidealt##

Mimo tego, że życie przyspiesza i człowiek wiecznie się uczy, to nadal jednym z najbardziej modnych trendów jest styl klasyczny. Ma to dodatkowo stosunek do urządzania wnętrz mieszkań, domów lub firm. Jednym z pomieszczeń w których zwykle stosuje się ten trend jest kuchnia, jako ulubione miejsce spotkań domowników. Klasyczna kuchnia przeważnie jest usytuowana w centrum mieszkania jako poszczególne pomieszczenie, bez łączenia jej z jadalnią czy pokojem dziennym. Klasyczne meble do kuchni to głównie meble niesłychanie rzetelne i trwałe. To takie meble, które będą nam służyły nawet przez kilkanaście lat z uwagi na ich jakość wykonania i materiały użyte do produkcji. Najbardziej atrakcyjne meble kuchenne w stylu klasycznym, to meble utworzone z drewna takiego jak olcha, dąb lub orzech. Są one zwykle utrzymane w stonowanej kolorystyce.

Klasyczne meble kuchenne – przykładGłównie przeważają barwy i tony brązu, beżu i bieli. Zwyczajnie łączy się ze sobą te odcienie, tworząc w ten sposób przyjemne kontrasty np. nasycony brąz z płowym beżem. Takie meble są proste w czyszczeniu i nie trzeba ich notorycznie odnawiać i poddawać renowacji. Klasyczne meble kuchenne to niezmiennie ikona solidności i jakości, zatem warto zainwestować w taki pomysł na kuchnie i cieszyć się nią przez lata.

Kuchnie nowoczesne
Specjalnością naszych architektów w tym wypadku jest prostota. Stylistyka oparta jest na nowoczesnych, lecz nie standardowych rozwiązaniach. Bez zbytecznych dodatków, lecz z silnymi akcentami barw.
Kuchnie klasyczne
Nasi kreślarze porwą Ciebie w emocjonalną podróż do kuchni, jaką możesz wspominać z dzieciństwa. Osobliwie stylizowane meble i detale pozwolą odtworzyć nastrój swojskiej, jednak wytwornej kuchni.
Kuchnie funkcjonalne
Wielofunkcyjna kuchnia zdoła pełnić zadania jadalni, w jakiej będzie gromadzić się cała rodzina podczas wszelkich posiłków, lecz dodatkowo pomieszczenia w którym niekiedy podejmujemy gości. Nasze rozwiązania zapewnią wygodę w korzystaniu, zarazem zachowując klasę.